Компактные диски

Hotelis Atlantīda

80. gadu sākumā Arturs Maskats radīja virkni dziesmu – vispirms ar Ojāra Vācieša, pēc tam ar Aleksandra Čaka dzeju. Dziesmas dziedāja Ivars Kalniņš, un kopā ar dziesmu autoru īstenotajām aktiera koncertprogrammām bija labi panākumi. Dziesmas ar Ojāra Vācieša tekstiem atdzīvojās 21. gadsimta sākumā: par godu dzejnieka 70. dzimšanas dienas atcerei tās izskanēja Dailes teātrī iespaidīgā uzvedumā “Vācietis. Novembris. Klavierkoncerts” (2003). Dziesmas ar Aleksandra Čaka dzeju tobrīd uzturējās atvilktnē. Pagāja daži gadi, un krogā “Lidojošā varde” satikās vairāki, kas vēlējās tām (dziesmām) dot jaunu dzīvību. Radās doma par uzvedumu “Hotelis “Atlantīda””. Maskats atkal lasīja Čaku, un piedzima jaunas dziesmas – tās šajā albumā dzirdamas autora aranžējumā. Sentapušās (dziesmas) aranžēja Latvijas Radio kora uzticami sadarbības partneri. Laipni aicināti bezmiesas atmiņu un bezvārda sajūtu viesnīcā!

Компакт-диски по особо низкой цене можно приобрести в офисе “Latvijas Koncerti” и на организуемых “Latvijas Koncerti” концертах.
Информация - 67205485
CD можно приобрести также в музыкальных магазинах “Upe”, “Upe tuviem un tāliem”, "LP" и в интернет-магазинах www.micrec.lv, www.balticshop.com.

КОМПАКТ-ДИСКИ SINFONIETTA RĪGA
КОМПАКТ-ДИСКИ ХОРА ЛАТВИЙСКОГО РАДИО

Назад

To top