Compact discs

Sergejs Jēgers. "Ave Maria"

Sergejs Jēgers: „Albumam esmu izvēlējies nosaukumu Ave Maria, kaut tajā skanēs ne tikai Dievmātes lūgšanas motetes ar šo kanonisko tekstu. Katra lūgšana ir saruna ar Dievu, un mana saruna ar Dievu notiek mūzikā. Tā manam pirmajam soloalbumam Ave Musica pēc pieciem gadiem pievienojies jauns - Ave Maria. Šis laiks ļāvis man pilnveidoties un augt, lai tikai tagad uzdrošinātos pieskarties un vēsturei iemūžināt savu versiju par pasaules mūzikas pērlēm. Līdz šīm vēl nebiju uzdrīkstējies dziedāt slaveno Baha - Guno Ave Maria, kas atklāj albuma programmu, pirmoreiz sev atklāju arī Tosti Ave Mariaun āriju Dignare no Hendaļa kantātes Dettingen Te Deum. Savukārt vairāki opusi šeit pirmoreiz izskan balss un ērģeļu salikumā, labi zināmai skaņu paletei piešķirot citādas krāsas".

The compact discs can be purchased for an especially low price in “Latvijas Koncerti” office and during the concerts organized by “Latvijas Koncerti”.
Information – 00 371 67205485
CDs are also available at music stores Upe, Upe tuviem un tāliem, LP, as well as at web-shops www.micrec.lv, www.balticshop.com.

COMPACT DISCS RECORDED BY SINFONIETTA RĪGA
COMPACT DISCS RECORDED BY LATVIAN RADIO CHOIR

 

Back

To top