Compact discs

Hotelis Atlantīda

80. gadu sākumā Arturs Maskats radīja virkni dziesmu – vispirms ar Ojāra Vācieša, pēc tam ar Aleksandra Čaka dzeju. Dziesmas dziedāja Ivars Kalniņš, un kopā ar dziesmu autoru īstenotajām aktiera koncertprogrammām bija labi panākumi. Dziesmas ar Ojāra Vācieša tekstiem atdzīvojās 21. gadsimta sākumā: par godu dzejnieka 70. dzimšanas dienas atcerei tās izskanēja Dailes teātrī iespaidīgā uzvedumā “Vācietis. Novembris. Klavierkoncerts” (2003). Dziesmas ar Aleksandra Čaka dzeju tobrīd uzturējās atvilktnē. Pagāja daži gadi, un krogā “Lidojošā varde” satikās vairāki, kas vēlējās tām (dziesmām) dot jaunu dzīvību. Radās doma par uzvedumu “Hotelis “Atlantīda””. Maskats atkal lasīja Čaku, un piedzima jaunas dziesmas – tās šajā albumā dzirdamas autora aranžējumā. Sentapušās (dziesmas) aranžēja Latvijas Radio kora uzticami sadarbības partneri. Laipni aicināti bezmiesas atmiņu un bezvārda sajūtu viesnīcā!

The compact discs can be purchased for an especially low price in “Latvijas Koncerti” office and during the concerts organized by “Latvijas Koncerti”.
Information – 00 371 67205485
CDs are also available at music stores Upe, Upe tuviem un tāliem, LP, as well as at web-shops www.micrec.lv, www.balticshop.com.

COMPACT DISCS RECORDED BY SINFONIETTA RĪGA
COMPACT DISCS RECORDED BY LATVIAN RADIO CHOIR

 

Back

To top